Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. logo

Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

  • Cég neve

    Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Linux alapú web technológiájú rendszerek és alrendszerek telepítése, konfigurálása;
  • mikroszervizes alkalmazások napi szintű, üzembiztos üzemeltetése
  • és karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása;
  • hibák felderítése, kezelése, közreműködés a hibaelhárításban;
  • központi monitoring szolgáltatások üzemeltetése és konfigurálása;
  • együttműködés a fejlesztőkkel;
  • projektekben való részvétel a tervezéstől a megvalósításig.

Elvárások

  • Legalább 3 éves Linux O/S rendszer üzemeltetői tapasztalat;
  • webes technológiák ismerete;
  • linux operációs rendszer konfigurációk ismerete;
  • virtualizációs technológiák ismerete;
  • rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás;
  • csapatban, együtt;
  • felelősségtudat;
  • kommunikációs készség;
  • script nyelvek ismerete;
  • képesség az új alkalmazások, technológiák megismerésére és bevezetésére;
  • önálló, megbízható, pontos, precíz munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent

  • Átfogó, IT területen szerzett tapasztalat;
  • készenléti szolgálat vállalása;
  • alapvető DEVOPS ismeretek;
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Folyamatosan bővülő csapatunkba Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

munkatársat keresünk.

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. tevékenységi körét tekintve egyedüli szereplő az IT szektorban.
A nálunk dolgozó kollégák egy olyan informatikai fejlesztő csapat részesei, ahol munkájukkal több ezer milliárd forint felhasználását biztosító Európai Uniós és Hazai forrású pályázatokat kezelő fejlesztéspolitikai rendszert támogatnak.
Egyedi informatikai rendszereket terveznek, fejlesztenek és üzemeltetnek, valamint információ-technológiai szaktanácsadói tevékenységet is folytatnak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. álláshirdetéseire történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, melyről részletesen a honlapunkon tájékozódhat.